www.svetmobilne.cz
>
>
>

O2: Mobilní 3G síť nyní i v Hradci Králové a Pardubicích

O2: Mobilní 3G síť nyní i v Hradci Králové a Pardubicích
, , aktualita

Zatímco někteří operátoři věnují své maximální úsilí tomu, aby svoji síť posunuli alespoň na práh třetího tisíciletí (T-Mobile: 2G modernizace dále pokračuje, EDGE pro všechny se blíží), O2 úspěšně plní svůj plán nabídnout svým zákazníkům přeci jen modernější technologie.

3G síť s podporou UMTS / HSDPA je nyní nově dostupná také obyvatelům Hradce Králové a Pardubic, takže v současné době je pokryto již devět z celkem čtrnácti českých krajských měst. Od 1. srpna mohou zákazníci v těchto krajských městech využívat v současné chvíli nejrychlejší mobilní internet až 3,6Mbit/s, který je pro ně navíc připraven ve speciální zvýhodněné nabídce.Zákazníci, kteří využívají služeb O2 Internet na doma, získají mobilní internet za pouhých 150 Kč. Od 1. srpna do 30. září 2009 získají obyvatelé Hradce Králové a Pardubic mobilní připojení ve speciální zvýhodněné nabídce. Všichni, kteří si aktivují samostatný O2 Mobilní internet nově, si jej mohou pořídit za pouhých 600 Kč s DPH měsíčně. Oproti standardní ceně tarifu ve výši 750 Kč s DPH, tak ušetří celých 150 Kč měsíčně. Při uzavření smlouvy na 24 měsíců dostanou novinku v nabídce datových modemů v podobě malého kompaktního USB sticku, a to za pouhou 1 korunu. Jeho standardní cena činí 1 895 Kč včetně DPH.
Nejpopulárnější tablety
Nejnovější články
Další novinky Alcatelu na IFA 2015: Idol 3C, Pixi First a Pixi 3 (10) Další novinky Alcatelu na IFA 2015: Idol 3C, Pixi First a Pixi 3 (10)
Po včerejší smršti novinek by se mohlo zdát, že Alcatel OneTouch už vysypala všechny trumfy z rukávu. Není to pravda, společnost dnes oznámila ještě smartphone Idol 3C s vyměnitelnými kryty a extrémně levný smartphone Pixi First s tabletem Pixi 3 (10).
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
Nový smartphone od Nokie se nejspíš odhaluje na prvním obrázku Nový smartphone od Nokie se nejspíš odhaluje na prvním obrázku
Nokia C1 bude údajně nový smartphone finského výrobce vybavený Androidem. Díky čínskému zdroji už víme nejen to, jak bude připravovaná novinka vypadat, ale i jakou bude mít přibližně výbavu. Na příchod Nokie C1 na trh si ovšem stejně ještě počkáme…
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
ZTE Axon Elite: vlajková loď vyrazí do světa ZTE Axon Elite: vlajková loď vyrazí do světa
Čínská společnost ZTE na veletrhu IFA 2015 oznámila, že hodlá se svou prémiovou značkou Axon expandovat na mezinárodní trhy. I v Evropě se tak dočkáme těchto smartphonů založených na špičkové výbavě a kvalitním zpracování.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik
Rodiče neřeší online hrozby pro děti Rodiče neřeší online hrozby pro děti
Průzkum společnosti ESET ukázal, že devět z deseti rodičů má obavy, co všechno se jejich dítěti může přihodit při využívání internetu. Jen třetina dětí však má na smartphonu nebo tabletu aplikaci pro rodičovskou kontrolu.
Včera,  inzerce,  PR článek
Alcatel na IFA 2015: barevné smartphony, obří tablet i sportovní hodinky Alcatel na IFA 2015: barevné smartphony, obří tablet i sportovní hodinky
Společnost Alcatel OneTouch přivezla na veletrh IFA v Berlíně nové cenově dostupné, ale přitom stylové smartphony z řad Pop Up a Pop Star, sportovně zaměřené chytré hodinky Go Watch s odolným smartphonem Go Play a gigantický tablet Xess se 17,3“ displejem.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik