www.svetmobilne.cz
>
>

MWC'09: Multitouch a další vylomeniny pro rezistivní displej, tak to musíte vidět!

MWC'09: Multitouch a další vylomeniny pro rezistivní displej, tak to musíte vidět!
, , aktualita

Po příchodu iPhonu a jeho kapacitního displeje se zdálo, že klasická rezistivní technologie je už za zenitem a je jen otázkou času, než se odebere na smetiště dějin.

Mít kapacitní displej, nejlépe s podporou multitouch, je prostě in a kdo ho ve svém zařízení nemá, má (minimálně v očích mnoha klasických "frikulínů") prostě smůlu. Jak ale sami můžete na dvou videích na serveru Engadget Mobile posoudit, rezistivní technologie rozhodně ani v nejmenším neřekla poslední slovo, ba právě naopak.Multitouch díky speciálnímu firmware, vnímání citlivosti stisku, odezva na jakýkoliv předmět, nepředstavitelná přesnost, to všechno tento PROGRAM (ano, jedná se pouze o software, i když pro stoprocentní využití všech vlastností jsou nutné i určité úpravy hardware) od firmy Stantum nabízí a umí, a během demonstrace to také velmi efektně předvedl. Obrovskou výhodou rezistivního displeje je navíc proti kapacitnímu displeji výrazně nižší cena. Ale dost povídání, navštivte Engadget Mobile a podívejte se sami, co všechno je s klasickým displejem možné.
Nejpopulárnější tablety
Nejnovější články
ZTE Axon Elite: vlajková loď vyrazí do světa ZTE Axon Elite: vlajková loď vyrazí do světa
Čínská společnost ZTE na veletrhu IFA 2015 oznámila, že hodlá se svou prémiovou značkou Axon expandovat na mezinárodní trhy. I v Evropě se tak dočkáme těchto smartphonů založených na špičkové výbavě a kvalitním zpracování.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik
Rodiče neřeší online hrozby pro děti Rodiče neřeší online hrozby pro děti
Průzkum společnosti ESET ukázal, že devět z deseti rodičů má obavy, co všechno se jejich dítěti může přihodit při využívání internetu. Jen třetina dětí však má na smartphonu nebo tabletu aplikaci pro rodičovskou kontrolu.
Včera,  inzerce,  PR článek
Alcatel na IFA 2015: barevné smartphony, obří tablet i sportovní hodinky Alcatel na IFA 2015: barevné smartphony, obří tablet i sportovní hodinky
Společnost Alcatel OneTouch přivezla na veletrh IFA v Berlíně nové cenově dostupné, ale přitom stylové smartphony z řad Pop Up a Pop Star, sportovně zaměřené chytré hodinky Go Watch s odolným smartphonem Go Play a gigantický tablet Xess se 17,3“ displejem.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik
Samsung Gear S2: evropské ceny a kompatibilní smartphony Samsung Gear S2: evropské ceny a kompatibilní smartphony
Známe další praktické informace o už představených chytrých hodinkách Samsung Gear S2. Kromě ceny, za kterou by se jednotlivé modely měly prodávat v Evropě, jsme se také dozvěděli, že hodinky budou kompatibilní nejen se smartphony od Samsungu.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik
Nejtenčí smartphone s optickým zoomem zamíří do Evropy Nejtenčí smartphone s optickým zoomem zamíří do Evropy
Začátkem letošního roku představený Asus ZenFone Zoom se nakonec dostane i na evropské trhy. Výrobce to oznámil na právě probíhajícím veletrhu IFA 2015 v Berlíně. Novinka zaujme nejen fotoaparátem s trojnásobným optickým zoomem, ale třeba také 4GB RAM.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik