www.svetmobilne.cz
>
>
>

Mobilní zařízení v Microsoftu: Koho chleba jíš...

Mobilní zařízení v Microsoftu: Koho chleba jíš...
, , aktualita

Zajímavá situace týkající se mobilních zařízení nastala nově v Microsoftu, alespoň tak tvrdí redaktoři serveru unFiltered. Dle nich přestane být Microsoft benevolentní v proplácení datových služeb.

Zaměstnanci, kteří tyto služby používají na jiném než Windows Mobile přístroji, budou muset sáhnout hlouběji do své peněženky. Pokud tedy v současné době používají Apple iPhone, nějaký chytrý mobil s Androidem nebo žhavou novinku Palm Pre, bez ohledu na to, jak moc zařízení používají k pracovním účelům, budou si muset přenesená data platit sami.Přijde vám to jako další podraz toho ďábelského Microsoftu? Ale kdeže, naopak si myslím, že je to vzhledem k okolnostem skvělé řešení. Když pominu fakt, že něco takového vůbec toleroval (jak je v původním článku správně připomenuto, obchodní ředitel Citroenu jezdící v BMW nebo technik od HP chodící po zákaznících s notebookem od Dellu by vypadal poněkud zvláštně), jedná se jednoznačně o snahu o zavedení firemní kultury i v této oblasti. Navíc pokud se jedná o peníze Microsoftu, je jen na něm, za jakých podmínek je rozdá. Navíc je sympatické, že Microsoft nejde na věc hrubou silou a striktním zákazem, ale nechává rozhodnutí na zaměstnancích. Pokud chtějí od Microsoftu příspěvek, musí svůj iPhone nebo Blackberry vyměnit za Diamonda2 nebp Snapa. Pokud se ho nechtějí vzdát, nemusí, ale bude je to něco stát.

A co si o tom myslíte vy?
Nejpopulárnější tablety
Nejnovější články
ZTE Axon Elite: vlajková loď vyrazí do světa ZTE Axon Elite: vlajková loď vyrazí do světa
Čínská společnost ZTE na veletrhu IFA 2015 oznámila, že hodlá se svou prémiovou značkou Axon expandovat na mezinárodní trhy. I v Evropě se tak dočkáme těchto smartphonů založených na špičkové výbavě a kvalitním zpracování.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
Rodiče neřeší online hrozby pro děti Rodiče neřeší online hrozby pro děti
Průzkum společnosti ESET ukázal, že devět z deseti rodičů má obavy, co všechno se jejich dítěti může přihodit při využívání internetu. Jen třetina dětí však má na smartphonu nebo tabletu aplikaci pro rodičovskou kontrolu.
Dnes,  inzerce,  PR článek
Alcatel na IFA 2015: barevné smartphony, obří tablet i sportovní hodinky Alcatel na IFA 2015: barevné smartphony, obří tablet i sportovní hodinky
Společnost Alcatel OneTouch přivezla na veletrh IFA v Berlíně nové cenově dostupné, ale přitom stylové smartphony z řad Pop Up a Pop Star, sportovně zaměřené chytré hodinky Go Watch s odolným smartphonem Go Play a gigantický tablet Xess se 17,3“ displejem.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
Samsung Gear S2: evropské ceny a kompatibilní smartphony Samsung Gear S2: evropské ceny a kompatibilní smartphony
Známe další praktické informace o už představených chytrých hodinkách Samsung Gear S2. Kromě ceny, za kterou by se jednotlivé modely měly prodávat v Evropě, jsme se také dozvěděli, že hodinky budou kompatibilní nejen se smartphony od Samsungu.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
Nejtenčí smartphone s optickým zoomem zamíří do Evropy Nejtenčí smartphone s optickým zoomem zamíří do Evropy
Začátkem letošního roku představený Asus ZenFone Zoom se nakonec dostane i na evropské trhy. Výrobce to oznámil na právě probíhajícím veletrhu IFA 2015 v Berlíně. Novinka zaujme nejen fotoaparátem s trojnásobným optickým zoomem, ale třeba také 4GB RAM.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik