www.svetmobilne.cz
>
>
>

Mobilní zařízení v Microsoftu: Koho chleba jíš...

Mobilní zařízení v Microsoftu: Koho chleba jíš...
, , aktualita

Zajímavá situace týkající se mobilních zařízení nastala nově v Microsoftu, alespoň tak tvrdí redaktoři serveru unFiltered. Dle nich přestane být Microsoft benevolentní v proplácení datových služeb.
reklama
Zaměstnanci, kteří tyto služby používají na jiném než Windows Mobile přístroji, budou muset sáhnout hlouběji do své peněženky. Pokud tedy v současné době používají Apple iPhone, nějaký chytrý mobil s Androidem nebo žhavou novinku Palm Pre, bez ohledu na to, jak moc zařízení používají k pracovním účelům, budou si muset přenesená data platit sami.Přijde vám to jako další podraz toho ďábelského Microsoftu? Ale kdeže, naopak si myslím, že je to vzhledem k okolnostem skvělé řešení. Když pominu fakt, že něco takového vůbec toleroval (jak je v původním článku správně připomenuto, obchodní ředitel Citroenu jezdící v BMW nebo technik od HP chodící po zákaznících s notebookem od Dellu by vypadal poněkud zvláštně), jedná se jednoznačně o snahu o zavedení firemní kultury i v této oblasti. Navíc pokud se jedná o peníze Microsoftu, je jen na něm, za jakých podmínek je rozdá. Navíc je sympatické, že Microsoft nejde na věc hrubou silou a striktním zákazem, ale nechává rozhodnutí na zaměstnancích. Pokud chtějí od Microsoftu příspěvek, musí svůj iPhone nebo Blackberry vyměnit za Diamonda2 nebp Snapa. Pokud se ho nechtějí vzdát, nemusí, ale bude je to něco stát.

A co si o tom myslíte vy?
Nejpopulárnější tablety
Nejnovější články
Huawei Honor 7i se v Evropě bude jmenovat ShotX Huawei Honor 7i se v Evropě bude jmenovat ShotX
Pokud jste zaregistrovali Huawei Honor 7i, jistě vás zaujala otočná kamera. Teď se tento přístroj dostává do Evropy, což s sebou přináší i nový název. Jaké jsou jeho evropské ceny a výbava?
Dnes,  aktualita,  Jan Pánek
Zajímavá Nubia X8 se odhaluje na snímcích Zajímavá Nubia X8 se odhaluje na snímcích
Vypadá to, že je před námi představení další vlajkové lodě. Tentokrát se jedná o Nubii, luxusní značku společnosti ZTE. Kromě podoby se objevují i informace o tom, kdy bychom se tohoto zajímavého zařízení mohli dočkat.
Dnes,  aktualita,  Jan Pánek
Dočkáme se aplikací z Windows na Androidu? Dočkáme se aplikací z Windows na Androidu?
Taky jste si někdy řekli, že vám na androidním přístroji chybí oblíbená aplikace z desktopu na Windows? Nejspíše se dočkáme řešení v podobě aplikace CrossOver, nejde ale jen o virtualizaci celého systému.
Dnes,  aktualita,  Jan Pánek
Surface Book v tabletovém módu má výdrž jen 4 hodiny Surface Book v tabletovém módu má výdrž jen 4 hodiny
Na tiskové konferenci Microsoftu jsme se před týdnem dočkali představení několika zařízení. Mezi nimi vynikal Surface Book, který se chlubil 12hodinovou výdrží, to se ale netýká tabletového módu - proč?
Dnes,  aktualita,  Jan Pánek
Pepsi: od limonád ke smartphonům? Pepsi: od limonád ke smartphonům?
Výrobce nápojů Pepsi potvrdil agentuře Reuters, že v Číně brzy představí svůj vlastní smartphone. Mělo by se jednat o phablet střední třídy, který se ovšem až na logo nijak neliší od běžné čínské produkce.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik