www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

LG G6 na obrázcích i videu: bude vypadat podobně jako předchůdce

LG G6 na obrázcích i videu: bude vypadat podobně jako předchůdce
, , aktualita
Aktuální LG G5 nepatří k prodejně nejúspěšnějším telefonům, přesto výrobce použije obdobný design také u připravovaného nástupce G6, jak naznačují uniklé materiály. Vlajková loď od LG by navíc mohla být představena už v únoru, tedy mnohem dříve než Galaxy S8.reklama
S novým rokem se patrně můžeme těšit také na nové generace vlajkových lodí. Jeden z prvních smartphonů patrně představí LG, podle posledních spekulací už v únoru, tedy rok po modelu G5. S uvedením LG G6 nejspíš nebude chtít jihokorejský výrobce příliš zahálet, důvody k tomuto kroku by přitom mohly být hned dva. Zaprvé je to neúspěch aktuální vlajkové lodi LG G5, která se neprodává tak dobře, jak společnost předpokládala. Kromě toho by se mohlo LG snažit získat náskok nad Samsungem Galaxy S8, i když také v jeho případě některé zdroje spekulují o brzkém představení, a to kvůli fiasku s phabletem Galaxy Note 7.

Zpět ovšem k LG G6, které se v nedávné době objevilo na několika obrázcích a dokonce také na videu. Po designové stránce bude nejspíš novinka navazovat na svého předchůdce, jak ovšem víme už z dřívějška, s největší pravděpodobností nebude použita modulární konstrukce. Díky unibody designu by mohl být telefon pevnější, ale přitom lehčí i menší. A nepůjde nejspíš o jedinou změnu. Obrázky naznačují, že by na zadní straně mohlo být použito sklo. Pozornější čtenáři si mohou všimnout také pár dalších drobností. Tlačítka pro ovládání hlasitosti zůstanou na levém boku, ale budou oddělená. Reproduktor bude opět ve spodní části přístroje, tentokrát ovšem na pravé straně od portu USB Type-C. Očekáváno je rovněž zmenšení rámečků okolo displeje a snad také celkové tloušťky i hmotnosti zařízení.

Některé prvky ovšem zůstanou podobné jako u LG G5, ať už se jedná o prostor pod displejem s logem výrobce, design duálního zadního fotoaparátu nebo kulatou čtečku otisků prstů pod ním. Připomeňme předchozí spekulace týkající se LG G6, podle kterých by se měl telefon pochlubit voděodolností, kvůli tomu ovšem nejspíš ustoupí uživatelsky vyměnitelná baterie. Těšit bychom se mohli také na novou technologii rychlého nabíjení, která se svou rychlostí snad vyrovná běžnému nabíjení pomocí kabelu. Spolu s novou vlajkovou lodí snad LG představí také systém mobilních plateb, který bude konkurencí například pro Samsung Pay.


Zdroj: Gsmarena.com
reklama
Nejnovější články
Tesla svolává do servisu 53 tisíc vozů kvůli vadné parkovací brzdě Tesla svolává do servisu 53 tisíc vozů kvůli vadné parkovací brzdě
Výrobní vada týkající se parkovací brzdy donutila automobilku Tesla svolat do servisu desítky tisíc vozů Model S a Model X. Problém se nejspíš týká jen velmi malého počtu automobilů, přesto Tesla nechce podcenit bezpečnost.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
MasterCard integroval do platebních karet čtečku otisků prstů MasterCard integroval do platebních karet čtečku otisků prstů
MasterCard testuje další způsob, jak vylepšit placení v obchodech. Běžnou platební kartu společnost opatřila čtečkou otisků prstů, která bude sloužit k ověření identity namísto číselného kódu PIN.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
TP-Link přináší chytré žárovky ovladatelné smartphonem TP-Link přináší chytré žárovky ovladatelné smartphonem
Společnost TP-Link, známá především svými bezdrátovými síťovými produkty, představila na českém trhu řadu chytrých žárovek LB. Uživatel je může ovládat pomocí svého smartphonu, případně digitálního asistenta, jako je Amazon Echo.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Huawei Nova Smart míří na český trh, jde o přejmenovaný Honor 6C Huawei Nova Smart míří na český trh, jde o přejmenovaný Honor 6C
Huawei opět dokazuje, že značky a modelové řady pro něj nic neznamenají a obměňuje je podle poptávky na jednotlivých trzích. Nedávno představený Honor 6C se bude na v ČR prodávat jako Huawei Nova Smart, v Číně potom stejný model nese název Enjoy 6s.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Načervenalý displej Galaxy S8 opraví softwarová aktualizace Načervenalý displej Galaxy S8 opraví softwarová aktualizace
Problém s červeným nádechem displeje, který postihl některé první kusy Galaxy S8, nejspíš půjde odstranit pomocí aktualizace softwaru. Hlavní slabinou Galaxy S8 však není displej, nýbrž čtečka otisků prstů, shodují se recenzenti.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik