www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

LG G6 na obrázcích i videu: bude vypadat podobně jako předchůdce

LG G6 na obrázcích i videu: bude vypadat podobně jako předchůdce
, , aktualita
Aktuální LG G5 nepatří k prodejně nejúspěšnějším telefonům, přesto výrobce použije obdobný design také u připravovaného nástupce G6, jak naznačují uniklé materiály. Vlajková loď od LG by navíc mohla být představena už v únoru, tedy mnohem dříve než Galaxy S8.reklama
S novým rokem se patrně můžeme těšit také na nové generace vlajkových lodí. Jeden z prvních smartphonů patrně představí LG, podle posledních spekulací už v únoru, tedy rok po modelu G5. S uvedením LG G6 nejspíš nebude chtít jihokorejský výrobce příliš zahálet, důvody k tomuto kroku by přitom mohly být hned dva. Zaprvé je to neúspěch aktuální vlajkové lodi LG G5, která se neprodává tak dobře, jak společnost předpokládala. Kromě toho by se mohlo LG snažit získat náskok nad Samsungem Galaxy S8, i když také v jeho případě některé zdroje spekulují o brzkém představení, a to kvůli fiasku s phabletem Galaxy Note 7.

Zpět ovšem k LG G6, které se v nedávné době objevilo na několika obrázcích a dokonce také na videu. Po designové stránce bude nejspíš novinka navazovat na svého předchůdce, jak ovšem víme už z dřívějška, s největší pravděpodobností nebude použita modulární konstrukce. Díky unibody designu by mohl být telefon pevnější, ale přitom lehčí i menší. A nepůjde nejspíš o jedinou změnu. Obrázky naznačují, že by na zadní straně mohlo být použito sklo. Pozornější čtenáři si mohou všimnout také pár dalších drobností. Tlačítka pro ovládání hlasitosti zůstanou na levém boku, ale budou oddělená. Reproduktor bude opět ve spodní části přístroje, tentokrát ovšem na pravé straně od portu USB Type-C. Očekáváno je rovněž zmenšení rámečků okolo displeje a snad také celkové tloušťky i hmotnosti zařízení.

Některé prvky ovšem zůstanou podobné jako u LG G5, ať už se jedná o prostor pod displejem s logem výrobce, design duálního zadního fotoaparátu nebo kulatou čtečku otisků prstů pod ním. Připomeňme předchozí spekulace týkající se LG G6, podle kterých by se měl telefon pochlubit voděodolností, kvůli tomu ovšem nejspíš ustoupí uživatelsky vyměnitelná baterie. Těšit bychom se mohli také na novou technologii rychlého nabíjení, která se svou rychlostí snad vyrovná běžnému nabíjení pomocí kabelu. Spolu s novou vlajkovou lodí snad LG představí také systém mobilních plateb, který bude konkurencí například pro Samsung Pay.


Zdroj: Gsmarena.com
reklama
Nejnovější články
Microsoft po dvou letech vylepšil Surface Pro. Změn je docela dost Microsoft po dvou letech vylepšil Surface Pro. Změn je docela dost
Microsoft oznámil nový tablet Surface Pro, který vychází z dva roky starého modelu. Přináší designové změny včetně textilií pokrytou klávesnici, ale také novou výbavu zahrnující sedmou generaci procesorů Intel Core, kvalitnější displej či LTE Advanced.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Nokia 3310 se prodává na českém trhu, smartphony s Androidem budou následovat Nokia 3310 se prodává na českém trhu, smartphony s Androidem budou následovat
Společnost HMD Global tento týden zahájila v České republice prodej dlouho očekávaného telefonu Nokia 3310. V červnu se potom do obchodů dostanou také smartphony Nokia 3, 5 a 6 vybavené Androidem Nougat.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
HP modernizoval své notebooky a tablety. Premiéru měly v Cannes HP modernizoval své notebooky a tablety. Premiéru měly v Cannes
HP si pro představení svých novinek vybralo neobvyklou příležitost, a to filmový festival v Cannes. Zde odhalilo další generace svých stávajících modelů Envy 13, Envy 17, Envy x360 a Spectre x2.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Meizu M5c: konečně s „českými“ LTE pásmy Meizu M5c: konečně s „českými“ LTE pásmy
Meizu představilo nového zástupce nižší třídy. Model M5c není tak přerostlé jako jiné dnešní smartphony a vyznačuje se vyváženou výbavou, která bude řadě uživatelů stačit. Potěšující zprávou je podpora klíčového LTE pásma 20, které je využíváno v Evropě.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Acer uvedl tablet Iconia Tab 10 s Quantum Dot displejem a levný konvertibl Spin 1 Acer uvedl tablet Iconia Tab 10 s Quantum Dot displejem a levný konvertibl Spin 1
Acer začal své novinky tahat z rukávu ještě před začátkem veletrhu Computex 2017. Již tento týden představil dvojici tabletů s unikátními vlastnostmi a operačním systémem Android, nebo dostupný konvertibilní notebook Spin 1 v nové generaci.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik