Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP iPaq hx4700 - Windows Mobile - flash ROM, zkušenosti atp...

RadiusXE (21)|30.9.2008 11:58
Dobry den
mel bych par otazek. Vim ze se tu o tom porad mluvi, ale nidke jsem nenasel jednoznacnou odpoved, pouzij tuhle verzi, jede ok, proto se ptam.

Koupil jsem si toto zarizeni (Hx 4700), jede vpoho. Ale kdyz jsem jej koupil, tak v nem je WM 6, jsem s nim spokojen, ale prodejce si uz nedelal namahu s tim, aby mi rekl pred nakupem, ze nejde touchpad (tlacitka kolem jo, takze odpojeny to neni). Pote jsem jej kontaktoval a on mi proste rekl, ze to je normal, ze nejde nikomu na WM 5 ani 6, nacez jsem zjistil, ze primo vyrobce HP podporuje WM 5 a tudiz tam touchpad musi jit, no prodejce tedy priznal, ze na 5 jde, ale 6 ze nikoliv... no samozrejme jsem na warforu nasel jednoho cloveka, ktery toto pda ma a na WM6 mu touchpad jede, pote prodejce nekomunikoval, penize nevraci atd... takze

1) rad bych si zazalohoval stavajici rom WM 6 (nekdo pise, udelam jsem si zalohu atd, ale uz nepise jak), kdyby se nahodou neco nepovedlo, tak abych si jen obnovil zalohu a pokracoval v praci jakoby nic
2) jaky tedy rom mam pouzit (WM6 ci 6.1, jaky je v nich rozdil?, 5 neni spatna, ale radeji bych tedy tu 6tku)? Je tu nekolik verzi... ktera je nej na funkcnost atd. Rad bych podporu SDHC (porad se to tu omila, ale jednoznacnou odpoved jsem se jeste nedozvedel). Zatim mam WM anglicky, cestinu nejak nepostradam, ale kdyby mi nekdo rekl jak to pocestit, take by to nebylo na skodu (nebo to zabira prostredky? Treba ram? Tak to bych na to pak vyprd, CZ nepotrebuji nutne za takovou cenu). Wifi, BT, SD, CF, IGO8 pouzivam (na tohle jsem tu cetl, nefunkcni, obcas jde apod, potrebuji urcite funkcnost)
3 jak dlouho trva samotne flashovani? Je zde nejaky ukazatel, ci to proste 30 min ukazuje jednu obrazovku a pak nahle "Vitejte"
4) rad bych chtel kompletni postup (kazda rom to ma trosku jinak, jsem opravdu zmaten) jak na to + potrebne vybaveni

Dekuji moc za rady, s pda jsem jiz kamarad, ale ne zas tolik, abych toto sam zvladl
RadiusXE (21)|10.10.2008 23:36
vsem dekuji moc za odpovedi, byly mi velmi napomocne a hlavne tomu cloveku, ktery mi zmenil nazev topicu a tim vyrknul ortel nad timto tematem
Zdenek Malinsky (9781)|11.10.2008 12:41
[code] zasláno: 30. září 2008 @ 11:58 upraveno 1x: 30. září 2008 @ 12:00 [/code]Dle toho bych usuzoval, že jsi si název upravoval sám. Nikdo z moderátorů není tak rychlý, aby takto rychle reagoval. I tak není ten název zrovna moc jasný, co tam asi bylo původně? :?
Vyhledávání ve fórech funguje, takže je hodně těžké nenarazit na nějaké z vláken, kde se WM 5, 6 i 6.1 pro tento model řeší. Nebylo nutné zakládat další vlákno.
RadiusXE (21)|12.10.2008 02:28
no pokud ti prijde 11 dni malo, tak v tom pripade ano, meli malo casu ho zmenit, v nazvu bylo napsano, pomoc s vyberem wm 5, 6 ci 6.1 + navod jak na to, hx4700 (takhle nejak jsem to tam mel, uz nvm presne, ve zkratce jasne a strucne)

vyhledavani funguje, jenze jsem se z toho jeste nedozvedel, jakou verzi pouzit, jaky je rozdil mezi verzemi, at uz primo wm ci primo verzemi od ruznych "distributoru", tohle me nejvic zajima