Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Activesync přestal fungovat-pořád hlásí připojování

runner111 (75)|12.2.2007 18:19
Zničehonic přestal na MDA Compactu II fungovat AS. Po připojení ke kabelu pořád hlásí že se připojuje ale tím to končí, nepřipojí se. Zkoušel jsem ho odinstalovat, znovu nainstalovat, bez výsledku. Odebral jsem mu i zařízení, jak se tu v některé diskuzi psalo, bez výsledku.
Dík za rady.
.Den (11)|24.2.2007 02:59
To samy... Problem je, ze se mi sice dokonce i podarilo, aby ActiveSync napsal pripojeno, jenze zadny jiny program to PDA, resp. jeho spojeni s AS nevidi. Nemuzu tam ani hodit ceskou lokalizaci. HP iPAQ rx1950. Hard reset jsem zkousel. Ruzne verze AS taky. A na vedlejsim kompu mi to jeste nejak podelalo netovy prohlizece, at otevru jakykoliv, tak vytuhne komp...nechapu.
vpe (148)|24.2.2007 03:43
Stary odinstaluj, rebootni komp, stahni si novy 4.5 final, nainstaluj, odpoj vsechny usb zarizeni, restartuj PDA a pripoj PDA.

Jde neboi nejde?

Pozor, pri pripojeni jinych USB zarizeni, u me to byl PL2303 kablik k mobilu, se neslo pripojit...
atomion (1159)|24.2.2007 04:04
Připojím svůj problém s Active Syncem. Včera jsem formátoval počítač, ale udělal jsem si ne stolním Outlooku zálohu kontaktů, kalendáře i e-mailů. Po formátu jsem naistaloval Outlook, pak Active Sync 4.5 a když připojím mého Wizarda s WM6 k PC, tak ho sice AS najde a i se snaží sesynchronizovat a pak to hodí chybu.

Na internetu jsem našel toto:
[QUOTE]Chyba synchronizace 85010014

ActiveSync hlásí kód chyby synchronizace 85010014 z jedné z následujících příčin:
• Synchronizace selhala z důvodu přesměrování složky dat (Data Folder) aplikace
• Synchronizace selhala, protože Outlook je v režimu Offline
• Synchronizace selhala z důvodu blokování skriptu Outlooku
• Synchronizace selhala, protože ActiveSync je v Outlooku nesprávně registrován[/QUOTE]Jenže jsem nějak nepochopil co s tím? Netuší někdo, jak toto opravit?
.Den (11)|24.2.2007 14:39
[QUOTE="vpe"]Stary odinstaluj, rebootni komp, stahni si novy 4.5 final, nainstaluj, odpoj vsechny usb zarizeni, restartuj PDA a pripoj PDA.

Jde neboi nejde?

Pozor, pri pripojeni jinych USB zarizeni, u me to byl PL2303 kablik k mobilu, se neslo pripojit...[/QUOTE]Jedine USB zarizeni pripojene k PC je modem od CDMA... Ten jsem fakt nevypojoval, protoze je blbost pri kazdym pripojeni PDA odpojovat internet (ale zkusim to pozdeji, ted nemam PDA u sebe). Jinak jsem vse zkousel, verze 4.1 i 4.5.

Jeste poznamka, doslo mi to az potom... Na tomto PC (XP Pro, SP2) se POPRVE pripojit dokaze, ale pouze ho vidi ActiveSync, nic jineho, takze lokalizace porad nemozna. Kdyz ho odpojim a pripojim znovu, tak uz se pripojit nedokaze, proces (ted to mam odinstalovane, ale neco tusim od R, je soucasti ActiveSyncu) mi zacne zrat 100% vykonu CPU, nejde sestrelit ani externi aplikaci a nejde ani zakazat ci odstavit... Jedine zbyva restart. Tohle dela vzdy. A u vedlejsiho kompu (NB, XP Home, SP2) zase prosta instalace ActiveSyncu a zopakovani tohoto procesu zas zablokuje vsechny internetove prohlizece (proste se sekne komp, kdyz se otevrou) a system je dost nestabilni, obcas se nechce notebook vubec vypnout, nebo se pri tom sekne. Fakt divny, kdyz vam to vsem jde a mne to nejde na dvou pocitacich? Nemuze byt chyba v PDAcku? To samo o sobe je v poradku, ale co ja vim co tam muze vsechno byt spatne.

Jeste treti vec... Radeji se zeptam: Je NUTNE mit nainstalovany Outlook v pocitaci, aby mi fungoval ActiveSync? Nepotrebuju synchronizaci, potrebuju tam jenom dostat ceskou lokalizaci, coz bez ActiveSyncu nejde. Jen se radeji ptam, protoze uz fakt nevim. Ale na tomto PC jsem to zkousel bez Outlooku (podelala se mi jeho instalace kvuli nepochopitelne chybe a sezralo mi to nenavratne uplne posledni volne megabyty na C:\, takze jsem ho tam nemohl uz dostat), ale na vedlejsim zase s Outlookem.
Jibaro (15)|26.2.2007 19:28
musím se připojit, dělá mi to samé. nepomáhá vůbec nic, ani hard reset u pda, odinstalování active sync z pc a znovu nainstalování..nic. sem z toho dost neštastnej :D , mám loox 720. snad přeinstaluju i pc.
lacino (1)|2.3.2007 12:43
Ja jsem mel podobnej problem - delal mi to firewall :)