Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

cisla popisne v mapach

iq18 (6)|30.11.2006 11:57
Dival jsem se na stranky tomtoma a pisi tam, ze CR je pokryto 99 procent. To znamena, ze jsou pokryty i popisna cisla domu aspon nekterych mest??? Potreboval bych cisla popisne Ostravy a okolnich mest jako treba umi infomapa. Bude to nekdy v navigaci ?? pripadne, ktery program to umi :-)
MIlan Kvasnica (88)|30.11.2006 19:25
Ostravu máte ve všech softech na trhu, se zbytkem je problém, který řeším tím, že si adresu vyhledám na PC a do navigace zadám GPS souřadnice (což některé navigace neumí).

Pokud je tomu jinak, pak mne prosím někdo opravte.
weszter (231)|2.12.2006 13:16
poměrně hodně čísel popisných měl (před rokem) Dynavix, tedy ve srovnání s tomtomem určitě mnohem víc... ale jak je to teď nevím, třeba se někdo "pochlapil"...
hotovyrado_ce4you (35)|22.1.2007 19:56
[QUOTE="MIlan Kvasnica"]Ostravu máte ve všech softech na trhu, se zbytkem je problém, který řeším tím, že si adresu vyhledám na PC a do navigace zadám GPS souřadnice (což některé navigace neumí).

Pokud je tomu jinak, pak mne prosím někdo opravte.[/QUOTE]Dělám to taky tak.. pokud vím, kam chci jet když jsem u kompu, najedu na mapy.cz a tam jsou čísla popisné i se souřadnicema.... Mimochodem, nemohu s žádným browserem načíst ty mapy.... musím doma z PC
PavelR. (2184)|22.1.2007 20:09
[QUOTE="weszter"]poměrně hodně čísel popisných měl (před rokem) Dynavix, tedy ve srovnání s tomtomem určitě mnohem víc... ale jak je to teď nevím, třeba se někdo "pochlapil"...[/QUOTE]

... co se týče čísel popisných, tak TomTom (resp. TeleAtlas) nic moc - tj. jen cca 26%. Viz tady ...

PavelR.
atomion (1159)|22.1.2007 20:22
V tomhle se mi zdá dost propracovaní Navigon ;) (nejsem si jistý Ostravou, ale myslím, že také)
Yankee.106 (231)|4.2.2007 10:03
Nyní jsem měl omezenou možnost otestovat TT6 a iGO a musím říci, že jsem co se týče č.p. velice zklamán. Dynavix nabízí č.p. i ve tvaru 9/1001, ale TT6 nabízí jen to první číslo za to iGO jej nenabízí vůbec. A to se jedná o ulici v Praze. Mám objednaný B.O.R. a jsem zvědav. Ještě bych chtěl sehnat na testování Navigon 6, ale zatím nevím kde. Takže, moje resumé, ať si o DNVXu říká kdo chce co chce, na č.p. je nejlepší!
MIlan Kvasnica (88)|5.2.2007 00:21
[QUOTE="hotovyrado"]Mimochodem, nemohu s žádným browserem načíst ty mapy.... musím doma z PC[/QUOTE]

V pohodě to zvládá minimo, teď už ale fungují i wap.mapy.cz, takže jde souřadnice hledat v mobilu.