Dell uvádí nové firemní notebooky z řad Vostro 15 5000 a Vostro 15 3000

Dell uvádí nové firemní notebooky z řad Vostro 15 5000 a Vostro 15 3000
, , aktualita
V reakci na nové procesory Intel Kaby Lake pokračuje Dell v omlazování svého portfolia notebooků. Na prvních evropských trzích začal výrobce nabízet modely Vostro 15 5568, Vostro 15 3568 a Vostro 15 3565 pro malé či střední podniky.reklama
Po aktualizovaném modelu XPS 13 přináší Dell další notebooky s novými procesory Kaby Lake. Tentokrát se jedná o zařízení pro podnikovou sféru, především malé a střední firmy. Všechny jsou vybaveny 15,6“ displejem s HD či Full HD rozlišením a procesory Intel Core sedmé generace na architektuře Kaby Lake – od Core i3 až po Core i7. Jedinou výjimkou je model Vostro 15 3565, který je nabízen výhradně s procesory od AMD. U všech variant nalezneme čip TPM 2.0 starající se o šifrování dat na disku, volitelně je pak k dispozici čtečka otisků prstů, která ve spolupráci se službou Windows Hello umožňuje zabezpečit počítač pomocí biometrických údajů.
Dell Vostro 15 5568


Základem konektivity jsou porty USB 3.0 a USB 2.0, marně byste bohužel hledali moderní USB Type-C. Naopak nechybí konektor RJ-45, Gigabit Ethernet, HDMI a také VGA port, takže lze jednoduše připojit i starší monitory. Předinstalován je operační systém Windows 10. Dell Vostro 15 5568 se chlubí odolnou, ale přitom elegantní konstrukcí z hliníku. K dostání bude několik barevných variant včetně šedé, zlaté či modré. Operační paměť může mít v závislosti na konfiguraci až 16 GB, přičemž uživatel ji může dále rozšířit na 32 GB. V případě úložiště je k dispozici až 256GB SSD nebo 1TB HDD, případně kombinace obou typů disků.
Dell Vostro 15 3565


Dell Vostro 15 3568 a Vostro 15 3565 jsou pracovní notebooky v relativně lehkém a tenkém balení. I tentokrát je k dispozici více barevných variant, kromě černé třeba výraznější červená. Nabízeny budou s až 8GB RAM a maximálně 256GB SSD či 1TB HDD. Pár konfigurací nových notebooků od Dellu už se objevilo v nabídkách některých evropských internetových obchodů, především polských a německých. Na rozšíření dostupnosti a přesnější ceník si ovšem budeme muset ještě pár dnů až týdnů počkat. Modely z řady Vostro 3000 se na trhu objeví až v říjnu.

Zdroj: Notebookcheck.com
reklama
Nejnovější články
Tesla svolává do servisu 53 tisíc vozů kvůli vadné parkovací brzdě Tesla svolává do servisu 53 tisíc vozů kvůli vadné parkovací brzdě
Výrobní vada týkající se parkovací brzdy donutila automobilku Tesla svolat do servisu desítky tisíc vozů Model S a Model X. Problém se nejspíš týká jen velmi malého počtu automobilů, přesto Tesla nechce podcenit bezpečnost.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
MasterCard integroval do platebních karet čtečku otisků prstů MasterCard integroval do platebních karet čtečku otisků prstů
MasterCard testuje další způsob, jak vylepšit placení v obchodech. Běžnou platební kartu společnost opatřila čtečkou otisků prstů, která bude sloužit k ověření identity namísto číselného kódu PIN.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
TP-Link přináší chytré žárovky ovladatelné smartphonem TP-Link přináší chytré žárovky ovladatelné smartphonem
Společnost TP-Link, známá především svými bezdrátovými síťovými produkty, představila na českém trhu řadu chytrých žárovek LB. Uživatel je může ovládat pomocí svého smartphonu, případně digitálního asistenta, jako je Amazon Echo.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Huawei Nova Smart míří na český trh, jde o přejmenovaný Honor 6C Huawei Nova Smart míří na český trh, jde o přejmenovaný Honor 6C
Huawei opět dokazuje, že značky a modelové řady pro něj nic neznamenají a obměňuje je podle poptávky na jednotlivých trzích. Nedávno představený Honor 6C se bude na v ČR prodávat jako Huawei Nova Smart, v Číně potom stejný model nese název Enjoy 6s.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Načervenalý displej Galaxy S8 opraví softwarová aktualizace Načervenalý displej Galaxy S8 opraví softwarová aktualizace
Problém s červeným nádechem displeje, který postihl některé první kusy Galaxy S8, nejspíš půjde odstranit pomocí aktualizace softwaru. Hlavní slabinou Galaxy S8 však není displej, nýbrž čtečka otisků prstů, shodují se recenzenti.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik