České dokumenty k jednotlivým zařízením

České dokumenty k jednotlivým zařízením
, , návod
Toto není článek v pravém smyslu slova, zde se budou shromažďovat pouze české návody v elektronické podobě. Pokud se vám doma na disku válí nějaký návod zde chybějící, neváhejte a pošlete nám jej.reklama
Zařízení jsou řazena abecedně. Pokud náhodou právě pro vaše zařízení návod chybí, stáhněte si uživatelskou příručku pro zařízení jiné, spousta informací především z oblasti systému a aplikací je u každého zařízení stejná.

Tímto bych zároveň chtěl všem poděkovat za neustálý přísun nových a nových návodů. Děkuji!


Nové soubory


Acer


Asus


Dell


E-TEN


Fujitsu Siemens Computers


Hewlett-Packard (Compaq)


HTC


LG


MiTAC Mio


Qtek


Palm


Samsung


Sony Ericsson


T-Mobile / Eurotel


Typhoon


Yakumo


Ostatní platformy bez Windows Mobile


A to je asi tak vše... Prozatím:)
Nejpopulárnější mobilní telefony
reklama
Nejnovější články
8GB RAM pro smartphony je na světě. Samsung oznámil nový modul 8GB RAM pro smartphony je na světě. Samsung oznámil nový modul
Laťka je zase o kousek výše. Samsung se pochlubil prvním 8GB LPDDR4 DRAM modulem pro smartphony. Využívá nové 16Gb čipy vyrobené 10nm technologií. 8GB operační paměť by se mohla objevit i v chystaném Galaxy S8.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Kirin 960: nová zbraň Huaweie proti Snapdragonům Kirin 960: nová zbraň Huaweie proti Snapdragonům
Huawei oznámil nový mobilní procesor Kirin 960, který je určen pro použití v high.endových smartphonech. Nejspíš se objeví i v připravovaném phabletu Mate 9. Čip využívá nová procesorová jádra Cortex-A73, největšího zlepšení ovšem dosáhl v grafickém výkonu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Kodak Ektar: fotosmartphone v retro stylu Kodak Ektar: fotosmartphone v retro stylu
Kodak je legendou v oblasti fotografie, ale přerod do digitální doby společnost nezvládla. Teď se snaží najít díry na trhu a využít své zvučné jméno třeba v mobilním světě. Ektar je smartphone s kvalitními fotografickými funkcemi, ale také nezvyklým designem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Oppo R9s a R9s Plus: 16MPx fotoaparát vpředu i vzadu Oppo R9s a R9s Plus: 16MPx fotoaparát vpředu i vzadu
Jedna z nejúspěšnějších čínských značek smartphonů Oppo dnes představila dvojici nových modelů, které mají tenký kovový design, rozměrné AMOLED displeje nebo až 6GB RAM. Přední i zadní fotoaparát mají shodné rozlišení 16 MPx.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
LG V34: menší a voděodolná varianta LG V20 LG V34: menší a voděodolná varianta LG V20
LG V20 je opravdu zajímavý smartphone, ale ne každé vyhovuje velký displej. Proto výrobce představil výrazně kompaktnější variantu, která navrch prodává certifikaci IP67. Naneštěstí ovšem byla novinka potvrzena jen na japonském trhu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik