www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

2017 rokem iPadů? Apple možná představí až tři novinky

2017 rokem iPadů? Apple možná představí až tři novinky
, , aktualita
Zatímco v letošním roce byl představen jen jeden iPad a žádný další v dohlednu není, příští rok bychom prý měli očekávat až tři nové modely. V roce 2018 by potom měla přijít revoluce v podobě zcela jiného designu i AMOLED displejů.reklama
Analytik Ming-Chi Kuo ze společnosti KGI patří k nejlépe informovaným lidem, tedy alespoň co se týče novinek ze zákulisí Applu. Naposledy promluvil o budoucnosti iPadů, která v následujících dvou letech vypadá velmi růžově. Americký výrobce by se podle všeho měl zaměřit na aktualizaci a rozšíření svého portfolia tabletů. V příštím roce jsou očekáváno hned několik nových modelů, o rok později bychom měli být svědky ještě revolučnějších změn. Jedná se tedy o velký rozdíl oproti letošku, kdy zatím Apple představil jen jednu tabletovou novinku – menší variantu iPadu Pro s 9,7“ displejem.
Aktuální generace třináctipalcového iPadu Pro


V roce 2017 prý Apple oznámí druhou generaci většího iPadu Pro s 12,9“ úhlopříčkou, následovat by měla zbrusu nová varianta iPadu Pro s 10,5“ úhlopříčkou určená především pro podnikovou a výukovou sféru. Oba tyto modely budou údajně využívat zbrusu nové procesory Apple A10X vyrobené 10nm výrobním procesem od TSMC. Třetí novinka snad bude levnější iPad vybavený 9,7“ displejem a současným procesorem Apple A9X. Klesajícím prodejům tabletů by ale měl výrobce zabránit až v roce 2018, kdy analytik Ming-Chi Kuo přepokládá výraznější designové změny a používání flexibilního AMOLED displeje.

Zdroj: Appleinsider.com
reklama
Nejnovější články
Huawei Nova Smart míří na český trh, jde o přejmenovaný Honor 6C Huawei Nova Smart míří na český trh, jde o přejmenovaný Honor 6C
Huawei opět dokazuje, že značky a modelové řady jsou pro něj nic neznamenají a obměňuje je podle poptávky na jednotlivých trzích. Nedávno představený Honor 6C se bude na v ČR prodávat jako Huawei Nova Smart, v Číně potom stejný model nese název Enjoy 6s.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Načervenalý displej Galaxy S8 opraví softwarová aktualizace Načervenalý displej Galaxy S8 opraví softwarová aktualizace
Problém s červeným nádechem displeje, který postihl některé první kusy Galaxy S8, nejspíš půjde odstranit pomocí aktualizace softwaru. Hlavní slabinou Galaxy S8 však není displej, nýbrž čtečka otisků prstů, shodují se recenzenti.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Chystaný top model LG V30 by měl napravit chyby LG G6 Chystaný top model LG V30 by měl napravit chyby LG G6
LG G6 oproti Samsungu Galaxy S8 postrádá zakřivený displej nebo nejmodernější procesor. Tyto nedostatky by ovšem mohl napravit připravovaný smartphone LG V30, který se údajně dostane na trh letos na podzim.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Microsoft představí přímou konkurenci pro chromebooky Microsoft představí přímou konkurenci pro chromebooky
Příští měsíc nejspíš Microsoft představí platformu Windows 10 Cloud, která bude cestou k velmi levným notebookům určeným především pro vzdělávání. Půjde tedy o přímou konkurenci pro chromebooky, jejichž popularita v amerických školách dlouhodobě roste.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
V některých kusech Huawei P10 nalezneme pomalejší úložiště i paměť V některých kusech Huawei P10 nalezneme pomalejší úložiště i paměť
Huawei dodává svůj nový smartphone P10 s různými komponenty, přičemž zákazník nemá šanci zjistit, jakou verzi kupuje. Některé kusy nabízejí pomalejší vnitřní úložiště či operační paměť. Výrobce se brání tím, že se jedná o standardní postup.
21.4.2017,  aktualita, Jáchym Šlik