www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

2017 rokem iPadů? Apple možná představí až tři novinky

2017 rokem iPadů? Apple možná představí až tři novinky
, , aktualita
Zatímco v letošním roce byl představen jen jeden iPad a žádný další v dohlednu není, příští rok bychom prý měli očekávat až tři nové modely. V roce 2018 by potom měla přijít revoluce v podobě zcela jiného designu i AMOLED displejů.reklama
Analytik Ming-Chi Kuo ze společnosti KGI patří k nejlépe informovaným lidem, tedy alespoň co se týče novinek ze zákulisí Applu. Naposledy promluvil o budoucnosti iPadů, která v následujících dvou letech vypadá velmi růžově. Americký výrobce by se podle všeho měl zaměřit na aktualizaci a rozšíření svého portfolia tabletů. V příštím roce jsou očekáváno hned několik nových modelů, o rok později bychom měli být svědky ještě revolučnějších změn. Jedná se tedy o velký rozdíl oproti letošku, kdy zatím Apple představil jen jednu tabletovou novinku – menší variantu iPadu Pro s 9,7“ displejem.
Aktuální generace třináctipalcového iPadu Pro


V roce 2017 prý Apple oznámí druhou generaci většího iPadu Pro s 12,9“ úhlopříčkou, následovat by měla zbrusu nová varianta iPadu Pro s 10,5“ úhlopříčkou určená především pro podnikovou a výukovou sféru. Oba tyto modely budou údajně využívat zbrusu nové procesory Apple A10X vyrobené 10nm výrobním procesem od TSMC. Třetí novinka snad bude levnější iPad vybavený 9,7“ displejem a současným procesorem Apple A9X. Klesajícím prodejům tabletů by ale měl výrobce zabránit až v roce 2018, kdy analytik Ming-Chi Kuo přepokládá výraznější designové změny a používání flexibilního AMOLED displeje.

Zdroj: Appleinsider.com
reklama
Nejnovější články
Podvodníci v Pokémon Go! jsou trestáni zobrazováním základních pokémonů Podvodníci v Pokémon Go! jsou trestáni zobrazováním základních pokémonů
Niantic bojuje proti těm, kteří využívají nekalé prostředky při hraní hry Pokémon Go! Nyní přistoupila k novému způsobu trestu, kdy se takovým hráčům nezobrazují všichni dostupní pokémoni, pouze ti základní.
25.5.2017,  aktualita, Milan Šurkala,  1 komentář
Huawei Matebook X, E a D: jedna řada, tři různé modely Huawei Matebook X, E a D: jedna řada, tři různé modely
Huawei podle očekávání představil novou generaci Matebook. A místo jednoho modelu byly představeny hned tři s různými velikostmi i výbavou. Liší se také konstrukce. MateBooky X a D jsou notebooky, MateBook E je tablet s klávesnicí.
25.5.2017,  aktualita, Jáchym Šlik
Xperia XZ1, XZ1 Compact a X1 začínají odhalovat své parametry Xperia XZ1, XZ1 Compact a X1 začínají odhalovat své parametry
Podle posledních informací připravuje Sony pro veletrh IFA 2017 minimálně tři nové smartphony. Dva z nich by měly nabídnout procesor Snapdragon 835, v případě modelu XZ1 Compact dokonce v kombinaci s velmi malými rozměry.
23.5.2017,  aktualita, Jáchym Šlik
Android O bude úspornější i bezpečnější, přinese také nové emotikony Android O bude úspornější i bezpečnější, přinese také nové emotikony
Připravovaný Android O přinese delší výdrž baterii, vyšší stabilitu aplikací i kvalitnější zabezpečení. Jak toho Google dosáhne? Kromě toho byly představeny také nové kulaté emotikony, které nahradí dosavadní podivné tvary.
22.5.2017,  aktualita, Jáchym Šlik
Android Go: svižný systém i na nejlevnějších smartphonech Android Go: svižný systém i na nejlevnějších smartphonech
Android nalezneme jak na vlajkových lodích, tak extrémně levných telefonech za pár tisíc korun. A právě na ně cílí nová sada Android Go, která obsahuje aplikace a funkce pro low-endové modely s 1GB či menší RAM. Neméně důležitá bude také úspora mobilních dat.
22.5.2017,  aktualita, Jáchym Šlik