www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

2017 rokem iPadů? Apple možná představí až tři novinky

2017 rokem iPadů? Apple možná představí až tři novinky
, , aktualita
Zatímco v letošním roce byl představen jen jeden iPad a žádný další v dohlednu není, příští rok bychom prý měli očekávat až tři nové modely. V roce 2018 by potom měla přijít revoluce v podobě zcela jiného designu i AMOLED displejů.reklama
Analytik Ming-Chi Kuo ze společnosti KGI patří k nejlépe informovaným lidem, tedy alespoň co se týče novinek ze zákulisí Applu. Naposledy promluvil o budoucnosti iPadů, která v následujících dvou letech vypadá velmi růžově. Americký výrobce by se podle všeho měl zaměřit na aktualizaci a rozšíření svého portfolia tabletů. V příštím roce jsou očekáváno hned několik nových modelů, o rok později bychom měli být svědky ještě revolučnějších změn. Jedná se tedy o velký rozdíl oproti letošku, kdy zatím Apple představil jen jednu tabletovou novinku – menší variantu iPadu Pro s 9,7“ displejem.
Aktuální generace třináctipalcového iPadu Pro


V roce 2017 prý Apple oznámí druhou generaci většího iPadu Pro s 12,9“ úhlopříčkou, následovat by měla zbrusu nová varianta iPadu Pro s 10,5“ úhlopříčkou určená především pro podnikovou a výukovou sféru. Oba tyto modely budou údajně využívat zbrusu nové procesory Apple A10X vyrobené 10nm výrobním procesem od TSMC. Třetí novinka snad bude levnější iPad vybavený 9,7“ displejem a současným procesorem Apple A9X. Klesajícím prodejům tabletů by ale měl výrobce zabránit až v roce 2018, kdy analytik Ming-Chi Kuo přepokládá výraznější designové změny a používání flexibilního AMOLED displeje.

Zdroj: Appleinsider.com
reklama
Nejnovější články
Lenovo Miix 320: levný konvertibilní tablet s Windows 10 Lenovo Miix 320: levný konvertibilní tablet s Windows 10
Do vod cenově dostupných tabletů s připojitelnou klávesnicí a systémem Windows připluje poměrně velká ryba. Miix 320 nabídne oproti předchůdci displej s Full HD rozlišením a reproduktory vylepšené technologií Dolby Advanced Audio.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Nubia N1 Lite: ořezaná novinka poputuje na český trh Nubia N1 Lite: ořezaná novinka poputuje na český trh
ZTE na veletrhu MWC 2017 v tichosti odhalilo telefon Nubia N1 Lite, který má vycházet z již prodávaného modelu Nubia N1. Ve skutečnosti je ovšem jedním z mála společných znaků 5,5“ displej. Zachrání vše alespoň přijatelná cena?
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Samsung Galaxy Book: špičkové tablety s Windows ve dvou velikostech Samsung Galaxy Book: špičkové tablety s Windows ve dvou velikostech
Jednou z novinek Samsungu na veletrhu MWC 2017 je řada tabletů Galaxy Book, která zahrnuje dva modely odlišující se úhlopříčkou displeje i dalšími parametry. Oba modely ovšem spojuje konvertibilní konstrukce, procesor od Intelu a systém Windows 10.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Lenovo Tab 4: čtyři univerzální tablety pro děti i pracanty Lenovo Tab 4: čtyři univerzální tablety pro děti i pracanty
Lenovo představilo čtvrtou generací svých cenově dostupných tabletů. K dostání bude s osmi- i desetipalcovým displejem, volitelné příslušenství potom z tabletu udělá ideální stroj pro dětské hry či pracovní nasazení.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Sony Xperia XZ Premium: prvenství ve 4K HDR displeji a Snapdragonu 835 Sony Xperia XZ Premium: prvenství ve 4K HDR displeji a Snapdragonu 835
Hlavní novinkou Sony na veletrhu MWC 2017 je nová vlajková loď Xperia XZ Premium, která se jako první smartphone na světě chlubí 4K HDR displejem. Další prvenství si japonský výrobce odnáší v použití procesoru Snapdragon 835.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik